Uudised

Eestifoto sügishooaeg algab põnevate koolitustega

13 august 2021

Kui soovid oma pildistamise oskusi parendada, on õige aeg registreeruda Eestifoto sügisestele fotokoolitustele, kus algteadmised saavad nii alustavad fotograafia huvilised kui ka edasijõudnud, sooviga fotograafias edasi areneda. Õppida saab muuhulgas põnevat värvide maailma, toote-või kinnisvara pildistamist või tutvuda nägemispsühholoogia müstilise maailmaga.

Oktoobris alustab põhjalik FOTOKURSUS ALGAJATELE, mis arendab igapäevase pildistamise oskusi. Õppejõududeks on nimekad kogemustega fotograafid. Registreeru kursusele siit. Sama kursus on avatud ka veebikoolitusena.

Kui tahad teada, kuidas teha kiiresti kvaliteetseid tootefotosid, mida vajavad tuhanded veebipoed, firmade kodulehed ja tootekataloogid, siis KIIRE JA KVALITEETSE TOOTEFOTO SALADUSED koolitus on just sulle. Fotograaf Urmas Ääro näitab kvaliteetse kataloogifoto saamiseks vajalikku tehnikat, seab üles tootelaua ja valgustid ning õpetab tooteid pildistama. Muuhulgas räägib õppejõud ka fototehnika seadistamisest ja valgustamise põhimõtetest ning tutvustab Photoshopis töötlusprotsessi. Koos luuakse töövoog, et pildistada suures koguses tooteid. Registreeru kursusele siit.

NÄGEMISPSÜHHOLOOGIAST FOTOGRAAFILE on põnev koolitus sellest, kuidas me näeme maailma. Nägemismeel on inimesele kõige olulisem infokanal maailma tajumisel ja kõik me teame ütlust "Oma silm on kuningas". Kas ikka on? Selle loenguga kõigutab õppejõud Aivar Pihelgas osalejate arusaamu nägemisest ja selle usaldusväärsusest. Koolitusel tehakse teste ja eksperimente, mis tõestavad, et näeme ja tõlgendame nähtut erinevalt. Registreeru kursusele siit.

Soovid saada värvid korda kaameras, monitoril ja paberil? Hea foto vältimatu osa on paratamatult ka kvaliteetne värvihaldus alates kaamera seadistamisest kuni monitori ja pilditöötlusprogrammini. Lektor Andres Toodo tutvustab värviruume, profiile ning räägib kaamerate ja monitoride kalibreerimisest ja printimisest koolitusel VÄRVID KORDA! Kas teadsid, et värvi pole olemas või et kaamerate sensorid on kõik must-valged ja sinu silm on RGB seade? Koolitus sisaldab kogu vajalikku baasteooriat värvihaldusest, praktikat ja näiteid. Registreeru kursusele siit.

KINNISVARAFOTO kursuse ülesehitus on seotud praktilise pildistamisega kinnisvaraobjektil, mille käigus tutvustatakse ja proovitakse reaalseid tehnilisi võtteid, iseseisva töö ja hilisema ühise arutelu- ja ülevaatusega. Kuidas sättida valgust, millist nurka ja kaamerasätteid valida, kas kasutada välku ja mida teha suuremate moonutuste vältimiseks? Koolitajaks on fotograaf Katrin Uusoja, kes on pilditanud 11 aasta jooksul üle 8000 kinnisvaraobjekti. Registreeru kursusele siit.

 

Kui sul on mõni sõber, kes fotograafiast lugu peab, kingi talle Eestifoto kooli kinkekaart. Kõik Eestifoto koolitused ja lisainfo leiad siit.

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee