Fotokool

Pildi autor Aivar Pihelgas

NÄGEMISPSÜHHOLOOGIAST FOTOGRAAFILE

Kuidas me näeme maailma?

Meeleelundid on selleks, et tajuda ümbrust, võtta vastu otsuseid ja säilitada kontakt keskkonnaga. Nägemismeel on inimesele kõige olulisem infokanal maailma tajumisel. Meil on isegi ütlus: "Oma silm on kuningas". Kas ikka on? Selle loenguga püüan kõigutada teie arusaamu nägemisest ja nägemise usaldusväärsusest!

Selles loengus saame teada kuidas silm ja aju koostöös loovad vahel väga petliku info sellest, mida me tegelikult näeme. Teeme teiega läbi mitmed teste ja eksperimente, kus saame ettekujutuse, et me näeme ja tõlgendame nähtut väga erinevalt. Saame teada, et meie hulgas on inimesi, kes näevad ja on neid, kes pingutustele vaatamata ei näe. Viin teid selle ülipõneva teema algusesse ja õpetan teid laiemalt analüüsima visuaalselt tajutavat kujutist. Mitmetele on olnud see loeng ajend arusaamade muutmiseks ja seni "kindlate" tõdede kõikuma panijaks.

 

Lektor: Aivar Pihelgas
Toimumisaeg: 27. oktoober kell 18.00
Koht ja kestvus: Eestifoto stuudio 18.00-20.00 
Loengu hind: 45.- EUR
Koha koolitusel tagab koolituse eest üigeaegne enne koolituse algust tasumine.

NB!
Alates 9.08.2021 jõustunud Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uute korraldustega seoses tuleb kõigil huvihariduse külastajatel (alates 18. eluaastast) esitada saabudes dokument enda nakkusohutuse tõendamiseks.
Tõendamiseks sobivad digitaalsel või välja trükitud kujul:
- kehtiv vaktsineerimispass,
- COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend (kehtib positiivsest testist 180 päeva

Koolituse info:

45€

27. oktoober

A. Lauteri 7C Tallinn 10145