Fotokool

Pildi autor Aivar Pihelgas

NÄGEMISPSÜHHOLOOGIAST FOTOGRAAFILE

Kuidas me näeme maailma?

Meeleelundid on selleks, et tajuda ümbrust, võtta vastu otsuseid ja säilitada kontakt keskkonnaga. Nägemismeel on inimesele kõige olulisem infokanal maailma tajumisel. Meil on isegi ütlus: "Oma silm on kuningas". Kas ikka on? Selle loenguga püüan kõigutada teie arusaamu nägemisest ja nägemise usaldusväärsusest!

Selles loengus saame teada kuidas silm ja aju koostöös loovad vahel väga petliku info sellest, mida me tegelikult näeme. Teeme teiega läbi mitmed teste ja eksperimente, kus saame ettekujutuse, et me näeme ja tõlgendame nähtut väga erinevalt. Saame teada, et meie hulgas on inimesi, kes näevad ja on neid, kes pingutustele vaatamata ei näe. Viin teid selle ülipõneva teema algusesse ja õpetan teid laiemalt analüüsima visuaalselt tajutavat kujutist. Mitmetele on olnud see loeng ajend arusaamade muutmiseks ja seni "kindlate" tõdede kõikuma panijaks.

 

Lektor: Aivar Pihelgas
Toimumisaeg: 27. oktoober kell 18.00
Koht ja kestvus: Eestifoto stuudio 18.00-20.00 
Loengu hind: 45.- EUR
Koha koolitusel tagab koolituse eest üigeaegne enne koolituse algust tasumine.

COVID piirangud
Väljavõte kriis.ee kodulehelt https://www.kriis.ee/et/kehtivad-piirangud-ja-nende-leevendused
COVID tõendit vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta peavad esitama kõik inimsed alates 18. eluaastast.

COVID-19 tõendite kontrollimine laieneb täiendkoolitusele, huviharidusele ja -tegevusele
Korraldajatel on kohustus kontrollida COVID tõendite kehtivust. Põhjendatud kahtluse korral tuleb inimeselt küsida isikut tõendavat dokumenti.

Need tingimused on üleriigilised ja kehtivad ka meie kursustel. Kiirteste enne loengute algust me ei tee.

Koolituse info:

45€

27. oktoober

A. Lauteri 7C Tallinn 10145

Registeeri koolitusele

Koolitusele esmakordselt registreerides luuakse teile automaatselt Eestifoto.ee konto. Lisainfo saadetakse e-posti aadressile.

Juriidilisest isikust kursuse eest tasunutele saadetakse hiljem e‑postiga täpsustatud arve.