Fotokool

Pildi autor Katrin Uusoja

KINNISVARAFOTO

Kursuse ülesehitus on seotud praktilise pildistamisega kinnisvaraobjektil, mille käigus tutvustatakse ja proovitakse reaalseid tehnilisi võtteid, iseseisva töö ja hilisema ühise arutelu- ja ülevaatusega.

Küsimused tekivad tihti reaalselt pildistades - kuidas sätin valguse, millist nurka ja kaamerasätteid valida, kas ja miks ma pean välku kasutama, mida teha suuremate moonutuste vältimiseks, milliseid nippe pildistades ja järeltöötlusel kasutada, et tulemus oleks kvaliteetsem. Miks üldse kvaliteeti taga ajada.

Esimene päev koolitusest toimub kinnisvaraobjektil, kus koolitus algab 1,5 tunnise loenguga, millele järgneb 3 tundi pildistamist.

Teiseks loenguks kogunetakse Eestifoto stuudiosse, kus toimub fotode analüüs, räägitakse pilditöötlusest ja fotode vormistamisest.

Fotograaf Katrin Uusoja soovib jagada oma kogemusi, mida on 11 aastat ja üle 8000 kinnisvaraobjekti. Lisaks on ta osalenud kolmel professionaalidele mõeldud koolitustel üle maailma.

Kaasa võtta statiiv, kaamera, mälukaart, objektiiv ja välk.
Palume teada anda, kui objektiivi või välku veel ei ole. Proovime leida lahenduse!

Lektor: Katrin Uusoja
Toimumisaeg:  6. november kell 12 ja 17. november kell 18 2021
Koht ja kestvus: kinnisvaraobjekt ja Eestifoto stuudio
Workshopi hind: 195.- EUR
Koha koolitusel tagab koolituse eest tasumine.

Osaleda saab maksimaalselt 10 inimest.

NB!
Alates 9.08.2021 jõustunud Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uute korraldustega seoses tuleb kõigil huvihariduse külastajatel (alates 18. eluaastast) esitada saabudes dokument enda nakkusohutuse tõendamiseks.
Tõendamiseks sobivad digitaalsel või välja trükitud kujul:
- kehtiv vaktsineerimispass,
- COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend (kehtib positiivsest testist 180 päeva

Koolituse info:

195€

6. november - 17. november

A. Lauteri 7C Tallinn 10145

Registeeri koolitusele

Koolitusele esmakordselt registreerides luuakse teile automaatselt Eestifoto.ee konto. Lisainfo saadetakse e-posti aadressile.

Juriidilisest isikust kursuse eest tasunutele saadetakse hiljem e‑postiga täpsustatud arve.