Uudised

Vaata 2019 parimaid telefonipilte

26 juuli 2019

Mõni päev tagasi kuulutati välja 2019 aasta parimad telefoniga tehtud pildid, mis tõestavad taaskord, et suurepäraseid fotosid saab teha ka väikese tagataskusse mahtuva tehnikaimega nagu seda on mobiiltelefon.

Peaauhinna sai Gabriella Cigliano Itaaliast oma fotoga “Suur Õde” - spontaanne portree, mis on üles võetud Zanzibari ühel rannal. Kindlasti on aga vaatamist väärt kogu parimate tööde galerii. Nii mõnigi neist võib üllatada, anda uusi ideid või maailma hoopis teise pilguga nägema panna. Käesoleva aasta võidutööd lead siit.

Konkurss toimus 12ndat korda ja osaleda said fotohuvilised üle maailma tingimusel, et pilte pole varasemalt avaldatud üheski sotsiaalmeedia kanalis ja need on üles võetud iPhone või iPadiga. Osalemise kategooriaid oli kokku 18, nende seas näiteks inimesed, maastik, üritused, reisid, arhitektuur, lapsed või muud.

IPPAWARDS on rahvusvaheline fotokonkurss, mis toimub juba aastast 2007. Käesoleval aastal oli osalejaid 140 riigist. Tuleva aasta fotokonkursil osalemise piltide saatmise tähtaeg on 31. märts 2020.

Äramärgitud fotograafide ja nende tegemiste kohta saad lähemalt lugeda siit.

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee