Uudised

Tasuta fotomäng saadab virtuaalselt Islandile

15 mai 2020

Paljud inimesed on unistanud Islandile reisimisest või üleüldse reisimisest, kuid takistuseks võib olla nii raha, ajapuudus, kuid praegusel ajal ka kinnised piirid ja seiskunud lennuliiklus. Virtuaalne turism on uus reaalsus!

Käesoleva aasta alguses välja tulnud fotomängus saad külastada Islandi Mýrdalssandur piirkonna metsikut loodust täiesti tasuta, seda muidugi virtuaalsel kujul, kuid see on vaatamist väärt ka nii.

“Olen Islandil käinud mitu korda ja armun absoluutselt iga kord selle vaiksetesse ja vulkaanilistesse maastikesse - seda tunnet annab mäng väga hästi edasi,” jagas Andy Kelly pcgamer.com veebilehel oma kogemust.

Mängus saad ringi uidata karmil viljatul maastikul, näha vulkaanilist musta liiva, väikseid jõgesid liustikel, samblaga kaetud kaljusid, rohtu kasvanud mägesid. Vaatepilt on tõeliselt idülliline.

Mängus on ka interaktiivne element, sulle jääb tee peale ette vana kaamera ja fotopakk, mille pildid tuleb sul uuesti teha. Õigete piltide tegemisel avaneb mängus uus uks uutele vaadetele. Mäng kestab umbes pool tundi, kuid lubab selle sees tõeliselt palju emotsioone.

Mõnusat jalutamist, pildistamist ja avastamist. Mängu leiad siit.

 

Mäng on kõigile tasuta, kuid kui soovid kogeda VR versiooni, siis see maksab veidi alla viie euro.

Allikas: pcgamer.com

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee