Uudised

Pulmapildid saabusid koos külaliste hullupilguga

10 mai 2022

Pulmapäev kestab lõppkokkuvõttes vaid hetke, kuid pulmafotod igavesti, mis pruudi Anaya Ramos-Bridgefordi juhtumi puhul ei pruugi isegi mitte hea olla, sest hullupilguga külaliste fotod pole just kõige kenam vaatepilt.

Pennsylvanias, 2. aprillil toimunud pulmapäeva jäädvustanud fotograaf saatis pruutpaarile töödeldud pildid neli nädalat hiljem ja kogu setist oli umbes 10-15 fotot, kus figureerisid "hullud silmad". Šokeeritud pruut ei suutnud lõpuks muud, kui lihtsalt naerda. Sisuliselt olid igaühe, kes pildi tegemise ajal silmi pilgutas, silmad veidralt laialivalgunud. Pulmafotograaf palkas ebaõnnestunud pildifailide töötlemiseks ettevõttele, kes need ilmselgelt mitte hästi redigeeris ning rõhutas hullumeelseid silmi veelgi.

Peale naerupahvakut otsustas pruut jagada oma ebaõnnestunud pulmafotosid ka Facebookis. "Märkasin, et osade inimeste silmad näevad välja väga veidrad... tule ja vaata, millised silmad pilte töödelnud ettevõte pulmakülalistele photoshoppis," märkis pruut oma postituses ja kutsus üles ka fotoseeriat jagama.

Anaya Ramos-Bridgeford kirjeldas oma pulmapäeva kui ideaalse ilmaga pildistamise päeva. Samas märkis ta, et inimeste tähelepanu oli fotograafil tõesti raske koondada. "Meil oli tõeliselt suur pulmapidu ja olen kindel, et osad kaotasid pildistamise ajal fookuse," märkis ta.

Sel hetkel, kui "hullude silmadega" pulmafotod avalikkuse ette jõudsid, kinnitas anonüümseks jäetud fotograaf, et palkas ettevõtte, kes redigeeriks nende silmad, kes pildi tegemise ajal pilgutasid. Ühtlasi vabandas fotograaf pruudi ees ning oli nõus, et töödeldud pildid nägid välja lihtsalt jubedad. 

"Hullude silmade" fotoseeria leiad siit: Facebook

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee