Uudised

Photokina tutvustab tehnikaimesid

19 september 2018

Septembri lõpus toimuvad Kölnis erinevad üritused, töötoad, näitused ja fotovõistlused - tuleval nädalal avatakse maailma suurim fotomess Photokina!

Photokina pressiesindaja Judith Maderi sõnul leiavad fotomessilt põnevat nii professionaalid kui ka niisama tehnikahuvilised. “Ilmselt on taas üks messi kõrgpunktidest Olympuse mängumaa,” sõnas Mader. Olympus Perspective Playground on justkui kunstinäitus või fotograafia mänguväljak kõigile foto-ja kunstifännidele enam kui 2000 ruutmeetril.

Messil on väljas start-up ettevõte Gearflix, mis võimaldab külastajatel pooleks tunniks tehnikat tasuta rendile võtta ja selle iseärasustega omal käel tutvuda. See eeldab registreerimist gearflix.com lehel ning võimaldab läbi veebi tehnika deposiidivaba renditeenust ka edaspidi. 

Pressiesindaja sõnul võiks kõigile huvi pakkuda ka IMAGING LAB, kus näidatakse nutikaid uusi vidinaid ja räägitakse erinevatest uutest lahendustest tehnikamaailmas.

Photokinal on uute toodetega muuhulgas väljas ka Canon, Nikon, Panasonic, Sigma ja Fujifilm. 

Photokina toimub tänavu 26-29.septembril ja tuleval aastal 8-11.mai. Kava, väljapanekud ja osalejad leiad veebilehelt www.photokina.com.

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee

Foto: Photokina 2017, Olympus Perspective Playground