Uudised

Meeldib Vantaal linde pildistada? Osale konkursil!

23 august 2022

Vantaa korraldab linnuaasta raames fotokonkursi, mille eesmärgiks on tuua esile Vantaa kaunist loodust ja seal elutsevate lindude liike ning nende eluolu. 

Konkursile on oodatud fotod lindudest, mis on tehtud Vantaa piirkonnas Soomes. "Kindlasti peab pildistades meeles pidama, et lindude heaolu oleks tagatud ja ka ümbritsevasse loodusesse tuleb suhtuda aupaklikult," meenutab Vantaa koduleht konkursil osalejatele. 

Konkurss alapealkirjaga Lindude sügis koosneb kahest osast: avatud konkurss ja alla 16-aastate konkurss. Osaleda võib fotodega, mis on pildistatud alates 1.augustist kuni 31.oktoobrini 2022. Pildid tuleb saata eposti teel lahiluonto@vantaa.fi enne 5. novembrit. Iga osaleja võib saata kuni kolm pilti. Žürii valib mõlemas osas kolm parimat, kes saavad rahalised kinkekaardid vastavalt 400€, 200€ ja 100€. 

Peamised reeglid: fotosid ei tohi olla varasemalt avaldatud ja fotograafil peavad pildile olema täielikud autoriõigused; fotod tuleb saata JPG formaadis resolutsiooniga min 300dpi ja max 2M. Epostis tuleb tekstina juurde lisada fotograafi nimi, aadress, telefon ja pildistamise koht, foto alapealkiri ning kas osaletakse avatud või alla 16a sarjas. Foto pealkirjas ei saa olla fotograafi nime, kuna parimad valitakse anonüümselt. Vantaa saab tulevikus konkursile saadetud fotosid kasutada ilma rahata. Vt ka vantaa.fi/lintuvuosi

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee