Uudised

Müü oma üleliigne fotokola täikal maha ja osta uus asemele

11 august 2022

Tuleval nädalal saavad fotograafiahuvilised oma seismajäänud fototehnikat müüa või osta Tallinnas, Seek galeriis toimuval fototäikal.

"Kõik huvilised on oodatud nii lihtsalt vaatama, kui ka ostma ja müüma," kutsus ürituse korraldaja Tanel Verk julgelt osa võtma. Hetkel on registreerunud viis müüjat, kuid Verki sõnul on eelnev kogemus näidanud, et lõviosa laekub vahetult enne üritust.

Fototäika on müüjatele ning ostjatele tasuta. Müügiks sobib tuua kõike, mis on fotoga seotud: fotoaparaadid, objektiivid, lisaseadmed, aga ka albumid, raamatud, pildiraamid jms. Asju saab müüki tuua kuni 16. augustini ja selleks tuleb kindlasti eelnevalt ühendust võtta eposti teel. Loe lisa ka siit.

Fototäika toimumise päeval toimuvad kuraatorituurid: Eesti ja Soome analoogfotograafide ühisnäitusel ja Carl Sarapi näitusel, sinna pääseb Fotomuuseumi piletiga. Tuurid algavad Fotomuuseumi peamajast - Carl Sarapi näitusel algab tuur kell 15.30 ja edasi liigutakse täikale, kus toimub analoogfotograafide ühisnäituse tuur kl 18.00.

Fototäika toimub 18. augustil 2022 ja seda juba kuuendat korda. Algselt märtsi lõpus toimuma pidanud üritus lükkus seoses koroonaga korduvalt edasi. 

Loe lisa ja liitu üritusega ka Facebooki lehel.

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee