Uudised

Kui kaua sul läheb, et fotolt leopard leida?

2 oktoober 2022

Siin on sulle mõnus tähelepanu ülesanne - proovi, kas suudad loo juurde kuuluvalt fotolt leopardi üles leida ja kui kaua sul selleks aega kulub?

"Ma olen seda kohta palju näinud ja uskumatu on see, et olin nii lähedal ja ometi nägin leopardi alles siis, kui ta oma saba liigutas," sõnas Hemant Dabi veebilehele Petapixel.

Hemant Dabi tegi pildi 2019 aastal ja see näeb välja justkui hunnik kuivanud mulda ja üksik puu selle keskel. Pilt hakkas oma elu elama alles siis, kui fotograaf teatas meediaplatvormile Lad Bible, et ta isegi ei märganud pildistades leopardi, kuigi seisis tollest umbes kahe meetri kaugusel.

Tegelikult on üsna palju neid, kes fotolt leopardi üldse üles ei leiagi. Sotsiaalses meedias jagatud foto all on mitmeid frustratsiooni väljendavaid kommentaare, et vahet pole, kui tähelepanelikult vaadata, pole pildilt kiskjat leida lihtsalt võimalik. "Keegi, palun kirjutage mulle vastus. Ma lähen hulluks seda pori vaadates," kirjutab üks. "See võttis liiga kaua aega. Leopard oleks mu ammu kätte saanud," märkis teine. "Mul läks lausa viis minutit! Hästi peidetud... palun veel sääraseid pilte," nõudis kolmas.

Vaata, kuidas sul läheb? Kui sa leopardi ikka kuidagi ei leia, vaata originaallugu koos leopardi täpse asukohaga siit.

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee