Uudised

Helsingis on fotofestival

15 juuli 2020

Möödunud nädalal algas Helsingis rahvusvaheline fotofestival, mis toob fotokunsti tänavatele ning erinevad fotonäitused on laiali paisatud üle terve linna.

Fotofestivalil saab näha üle 40 erineva fotograafi või rühmituse tööd ning käesoleva festivali teemaks on "Usaldus". Osalejad on eelnevalt välja valitud rahvusvahelise professionaalse žürii poolt.

Fotofestivali korraldab Helsinki Photo Festival RY, mis on mittetulunduslik ettevõte ja kelle missiooniks on aidata fotograafidel sidemeid luua nii fotoekspertide kui ka oma vaatajaskonnaga. "Anname artistidele võimaluse rahvusvahelisteks kontaktideks, et nad leiaks töö tegemiseks uusi võimalusi, suurendame nende tööde nähtavust nii võõrsil kui ka Soomes," tutvustab helsinkiphotofestival.com.

Fotofestival kestab tänavu tosin nädalat ja lõpeb 30. septembril. Vikingline pakub Tallinnast Helsingisse üheotsapileteid vaid 9 euroga. Soodustuse saamiseks pead olema näiteks Maxima poeketi klient ja kasutama broneerimisel koodi EMAXIMA. Selverist saab samuti Vikingline sooduskuponge, mis tuleb Vikingline kassas ära anda; Selveri kupongi sooduskood broneerimisel on EPSELV2.

Kõik fotofestivali näitused koos lisainfoga leiad siit.

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee