Uudised

Fotografiskas saab novembris tasuta giidituurile

4 november 2022

Ameerika fotograaf Frank Ockenfels III näituse väärikaks lõpppunktiks saavad olema tasuta giidituurid, millest igaüks on oodatud osa võtma. 

Tasuta giidituurid toimuvad ainult 19. novembril, Frank Ockenfels III näitus võetakse maha 20. novembril. „Frank Ockenfels III näitusega on lihtne suhestuda, selles on hoogu, julgust, ilu ja ka palju äratundmist pea 450 A-listi tähtede portreedest - ei ole vist inimest, kellele see näitus ei meeldiks,“ sõnas Fotografiska esindaja Margit Aasmäe. 

Frank Ockenfels III näitus annab ülevaate fotograafi pea 30 aasta pikkusest tegutsemisest. Tema foto ei ole lihtsalt klõps, vaid kombinatsioon maalist, joonistamisest, kollaažist ja tekstist. Näitus „Endasse vaadates“ on saanud inspiratsiooni Jean-Michel Basquiat’st ja David Bowie’est, kellega tal olnud tihe koostöö. 

Fotografiskas on lisaks Aasia tõusva tähe, noore korea moefotograafi Cho Gi-Seoki näitus “Kooseksisteerimine”, Fotografiska for Life erinäitus „Eriline on tavaline“ ja Andy Warholi „Photo Factory“ fotod.

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee