Uudised

Esimesed maailma parimad loodusfotod on avaldatud

2 september 2020

Eile avaldas Londoni maailmatuntud Natural History Museum loodusfoto konkursi esimesed parimad fotod, mis lähevad alates 16. oktoobrist üles ka muuseumi galeriisse. Kokku valitakse 100 parimat, hetkel on juba välja valitud 68 neist.

"Kõik need valituks osutuvad sada pilti on juba praegu võitjad, kuna žürii on need välja valinud enam kui 49 000 konkursile saadetud foto seast," on ütles juhtiv kohtunik Roz Kidman Cox pressiteates ja lisas, et tänavu on palju märgistatud fotosid ka laste seas (vt nt uudise fotot - toim.).

Konkursil osalesid nii amatöörid kui proffessionaalid kokku 25 erinevast riigist. Parimad avaldatakse 13. oktoobril ning siis toimub ka auhinnatseremoonia, mis käesoleval aastal on esitatud virtuaalselt otseülekandega Londoni loodusmuuseumist. Konkurss toimub 56. korda.

Loe originaallugu ja vaata maailma parimaid pilte siit. Natural History Museum Londonis on üks maailma juhtivamaid muuseume, kuhu on tasuta sissepääs. Tasulised võivad seal vahel olla küll erinevad külalisnäitused. Loe muuseumi kohta siit.

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee