Uudised

Endine modell näitab Tallinnas provokatiivseid pilte

14 veebruar 2021

Endine modell Ellen von Unwerth on oma kaamerasse 30-aasta jooksul püüdnud maailma ihaldatuimad naisstaarid; fotosid saad Tallinna Fotografiskas näha juba alates neljapäevast, 18. veebruarist.

"Ärge võtke elu liiga tõsiselt - selle asemel, et kõike kontrollida, las elu tuleb ise teie juurde," kirjeldab oma loomingut Ellen von Unwerth. 

Näitus koosneb seeriatest, mis peegeldavad erinevate emotsioonide väljendusviise: armastus, mäng, võim, sugu, iha, kirg ja draama. 

Ellen von Unwerth jäädvustas esimesed fotod üle 30 aasta tagasi modellina Aafrikas. Täna on von Unwerthi loodu hulgas lisaks fotodele ka üheksa fotoraamatut, lugematul hulgal ajakirjade esikaasi, mitmeid projekte filmirežissöörina ning lisaks on fotograaf välja andnud oma rahvusvaheliselt ilmuva ajakirja.

"Avame näituse Elleni vääriliselt ja sündmus ei jää alla Pariisi ega Milano moenädalale, kus kõik võivad särada nagu Hollywoodi filmistaarid," lubab Fotografiska.

Näitusel on välja pandud üle 160 foto- ja videotöö. Avamispäeval, 18. veebruaril (neljapäev) saab peale näitust Fotografiskas DJ saatel õhtut nautida. Reedel kell 18.00 saab külastada näituse erikülalistuuri koos Toomas Volkmanniga. Pühapäeval, 21.veebruaril kell 11.00 toimub samuti näituse giidituur, kuhu saad end lingilt registreerida.

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee