Uudised

27 fotot, mis näitavad, et 2021 pole täiesti läbi kukkunud

28 detsember 2021

Veebileht Buzzfeed vaatab tagasi aastale 2021 võttes pildiliselt kokku selle helgmaid hetki.

Olgugi, et enamik uudistekanaleid rääkis suures osas pandeemiast ja selle ohjeldamisest, ravimitest ja seadusemuudatustest, on 2021 aastal juhtunud palju muudki. Pildid näitavad poliitilisi kui ka meelelahutuslikke sündmusi positiivses valguses.

Näiteks loo esipildil on Jaapani tennisist Naomi Osaka, kelle näole on maandunud liblikas ajal, mil ta mängib Austraalia tenniseturniiril Melbournis, 12. veebruaril. Foto on teinud Paul Crock.

Eriti võimas on foto kalastajast, mille on kaadrisse püüdnud New York Timesi fotoajakirjanik Hannah Reyes Morales. Filipiinidel, Tan-Awani ümbruse vetes, väikeses Cebu provintsis, toidab kalastaja vaalhaisid, kes võivad olla kuni 20 meetri pikkused. Võimalus maailma suurimate kaladega koos ujuda on suureks turismimagnetiks antud piirkonnas. Looduskaitserühmitused mõistavad säärast kunstlikku toitmist hukka, kuna see hoiab vaalhaisid inimese ligidal.

Fotodel näed ka sportlasi, poliitikuid, punase vaiba staare ja tundmatuid inimesi - ühine joon on piltide positiivne lugu.

Vaata fotoseeriat siit.

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee