Fotokool

Pildi autor Toomas Tikenberg

TOIDUFOTO SALADUSED

"Pole siiramat armastust kui armastus toidu vastu" ütles George Bernard Shaw oma raamatus "Inimene ja üliinimene". Kui oled toiduarmastaja, blogija, fotograaf või lihtsalt foodie, kes suhtub tõsiselt ka toidu jäädvustamisse, siis see koolitus on sulle.

Toomas Tikenbergi käe alt on aastate jooksul tulnud sajad reklaamid alates perfektsest fotost veepisaratega jäisest õlleklaasist kuni keerukate toidukompositsioonideni. Toomase pühendumine ja põhjalikkus toidufotograafias on iimetlusväärne ja tema teadmised valgusest näivad ammendamatud.

Meie toidufoto koolituse peamiseks fookuseks on toidu kompositsioon ja valgustamine. Me ei lähe lihtsama vastupanu teed ja ei aseta lihtsalt toitu aknalauale ega tee täpselt samasuguseid pilte nagu kõik teised. Otsime toidust vormi, värvi ja isikupära ning loome võimalikult lihtsaid vahendeid kasutades soovitud valguse.

Koolitusel on nii teooria kui praktiline osa. Töötame kahe erineva suunaga - loome kunstilise toidukompositsiooni ning pildistame reaalset toitu.

Koolitusele on ainult 10 kohta.
Koolitus toimub Toomas Tikenbergi stuudios Vabaduse väljakul.

Lektor: Toomas Tikenberg
Toimumisaeg: 17. mail 2022 kell 18.00
Koht: Toomas Tikenbergi stuudio Vabaduse väljakul
Kestvus: 5 akadeemilist tundi 18.00- 22.00 
Workshopi hind: 150.- EUR

Koha koolitusel tagab koolituse eest tasumine.

 

Galerii

Koolituse info:

150€

17. mai

Vabaduse väljak 6-16 10146 Tallinn