Fotokool

SÜGIS LAPIMAAL

Kõik hinnas bussireis, mõnus seltskond, paindlik reisikava, igale raskusele sobivad matkad, mis ei vaja erivarustust, põnevad reisijuhid.

Lapimaa sügis on väga kaunis ja värvirikas. Loodus on imekaunis, küünlasarnased sihvakad kuused sirutuvad taeva poole, kuldkollased kased ning punaseks värvunud taimed muudavad Lapimaa sügise eriliseks. Pildigaleriid vaata siit.

Matkame tundrutes ning metsades, seikleme mägedel ja orgudes. Retk sobib suurepäraselt nii matkasellidele, kui ka loodus- ja fotohuvilistele. Nelja täispäevaga kohal jäävad meie teele: Konttaineni mägi, Oulanka jõekärestik, Karhun- Kierros looduspark, Jyrävä kärestik, Kiutaköngase kanjon,  Riisitunturi Rahvuspark. Külastame ka Oulanka looduskeskust. Suur tõenäosus on näha põhjala uhkust – virmalisi, septembrikuu pimedad ööd on selleks nähtuseks soodsad. Õhtuid sisustab looduse ja kultuuriprogramm. Kuuleme lugusid ja vaatame pilte Amazonasest, Ameerika metsikust läänest, Lapimaast kui ka Eestimaa loodusest.

Reisijuhtideks on:

Ene Norak, loodusgiidi haridus + med. haridus. Matkajuht. Teemaks lapimaa taimed.

Kaupo Kikkas, fotograaf ja kunstnik. Kaupo räägib ja näitab pilte seiklusest Amazonase jõel ja Peruus.

Karl Adami, loodusfotograaf Ja ETV saate “Osoon” loomalugude autor. Karl räägib meile saatesse jõudvate loomalugude valmimist ning tutvustab Lapimaa linde ja loomi.

Reisiks mugav buss, millega sõidame esimesel päeval läbi Soome – Lapimaale, kuni oleme jõudnud polaarjoone lähistele Kuusamosse.

Ööbimine mökkides, Ruka suusakeskuse lähedal. Majades on lisaks magamiskohtadele saal, TV, Wifi, köök, saun, pesumasin, kuivatuskapp jne.

Loe kõigest pikemalt ja registreeri reisile Loodusretked OÜ lehel

 

 

Koolituse info:

440€

16.september - 21.september

Lapimaa