01. september 2017, 14:28
Allikas: Pressiteade
Uus fotoaasta NõmmelKoos septembriga algustavad jälle oma tööd Nõmme Noortemaja fotokursus ja fotoklubi. Sellel aastal on plaanis luua kaks rühma, kuhu oodatakse nii algajaid, edasijõudnuid kui ka professionaale. Oodatud on huvilised alates 10. eluaastast ja vanuse ülempiir puudub.

Kolmapäeviti kell 18.00-21.00 toimub fotokursus neile, kes soovivad rohkem teada fotograafia põhitõdedest, oma kaamerast või pildistamisest. Kursus baseerub õppekaval ning sisaldab teoreetilist ja praktilist tööd koos arutelude ja individuaalse tegevusega. Õpilased saavad ka filmifotograafia ja pimikutöö sissejuhatuse. Kaasas peaks olema kaamera ja vahendid märkmete tegemiseks.

Neljapäeviti kell 17.30-22.00 tegutsev fotoklubi on mõeldud analoogfotograafia huvilistele, kes soovivad lihvida oma oskusi mustvalges fotograafias ja on huvitatud ka eritehnikatest. Pimikutöö kõrvalt käiakse vahel ka näituste avamistel või võetakse vastu põnevaid fotoinimesi. Klubis õpetatakse erinevaid pimikunippe ja proovitakse eritehnikaid. Olulisel kohal on ka klubi liikmete piltide omavaheline arutelu.

Fotograafia ringide kasutuses on mõõduka suurusega fotostuudio koos korraliku valgustehnikaga. Olemas on kolm stuudiovälku ja erinevad taustad. Fotopimik on seitsmekohaline ning varustatud professionaalsete seadmetega. Võimalik on suurendada filmi 35mm kuni 13x18 cm välja. Lisaks sellele saab tegeleda ka moodsa digifotograafia tundmaõppimisega. Õppeklassi on võimalik kohandada arvutiklassiks.

Tule neljapäeval 7. septembril Nõmme Noortemajja Nurme 40 ja tutvu meie eluoluga. Sissepääs parklapoolsest otsast, uksest sildiga FOTO.

Täpsemat informatsiooni leiab klubi Facebookist või telefonil       56 49 19 53. Ühendust saab võtta ka e-postiaadressil nnm.fotoklubi(ät)gmail.com.

« Tagasi

« Arhiiv

Eelmine

Järgmine