28. august 2017, 21:37
Allikas: Pressiteade
Riia Fotograafia Biennaal 2018Riia Fotograafia Biennaali 2018. aasta auhinnale kandideerivaid Eesti, Läti ja Leedu fotograafide töid oodatakse 15. septembrini.

Riia Fotograafia Biennaal on rahvusvaheline kaasaegse kunsti sündmus, mis on keskendunud fotograafiale kui kunstisuunale, pühendades oma tegevuse Lätile, Baltiriikidele ja Euroopale.

Auhinnale on oodatud kandideerima 15. septembri 2017. aasta seisuga 18- kuni 35-aastased kunstnikud ja fotograafid Eestist, Lätist ja Leedust, kelle loominguline karjäär on alles algamas. Biennaal ootab portfoolioid sellistelt kunstnikelt, kes stimuleerivad diskussiooni ja pakuvad mitmekülgseid ideid. Samal ajal soovivad nad pakkuda noortele kunstnikele võimalust näidata ennast laiemale publikule. Täpsema informatsiooni biennaali kohta leiab nende kodulehelt.

Osalemiseks tuleb täita vorm ja esitada 10–15 pilti, mis pole vanemad kui kolm aastat või on osa mõnest pooleli olevast kunstiprojektist.

Esitatud projektide/seeriate hulgast valitakse kõigepealt välja 15 parimat, keda teavitatakse oktoobri alguses. Järgmises etapis valib rahvusvaheline ˛ürii kolm finalisti, kelle hulgast valitakse lõpuks ka biennaali konkursi võitja. Konkursi esikolmik kuulutatakse välja 15. novembril.

Konkursi auhinnatseremoonia ja finalistide tööde näitus toimub 2018. aasta aprillis galeriis Riga Art Space ning see üritus on osaks Läti Vabariigi 100. sünnipäeva ürituste kavast.

« Tagasi

« Arhiiv

Eelmine

Järgmine