15. märts 2017, 12:14
Allikas: Pressiteade
Pane oma reisipildid võistlemaAlanud on suur konkurss Reisifoto 2017, kus saavad osaleda nii harrastajad kui ka professionaalid. Konkursi korraldajateks on portaalid reisijuht.ee ja turist.ee. Konkursile tööde esitamise tähtaeg on 7. mail ja tulemused tehakse teatavaks 30. mail.

See konkurss on sobilik koht just harrastajatest reisifotograafidele oma tööde proovile panemiseks, sest erinevalt paljudest konkurssidest antakse välja eraldi auhinnad nii harrastajatele kui ka professionaalidele.

Harrastajad saavad esitada kolm tööd, mis peavad sobima ühte neljast kategooriast: imelised inimesed; metsik, metsik loodus; linnamaastik ja ikoonilised vaatamisväärsused. Professionaalsed fotograafid peavad osalemiseks saatma kuni 12 fotost koosneva portfoolio ning nende seast selgitatakse omakorda välja parim. Professionaalidel tuleb tasuda ka 30€ suurune osalemistasu.

Konkursile esitatud pilte hindab väga mainekas ˛ürii, kuhu kuulvad: Renee Altrov, Arne Maasik, Aivar Pihelgas, Birgit Püve ja Ksenia Shabanova.


Foto: Piltnikud välismaal

« Tagasi

« Arhiiv

Eelmine

Järgmine