13. märts 2017, 15:21
Allikas: EF.
Kevad Eestifoto koolis1. aprillil toimub töötuba "Valgusmaalingu meistriklass", mis on mõeldud neile huvilistele, kes sooviks süvendada oma teadmisi ja oskusi valgusmaalingute vallas. Lisaks tavapärastele vahenditele tehakse tutvust ka sellise moodsa digitaalse vahendiga nagu Pixelstick. Meistriklassi programm koosneb kahest osast hõlmates nii teoreetilist kui praktilist osa ning seda juhendab Argo Argel.

Aprilli teises pooles algab järjekordne "Fotokursus algajatele", kus õpetussõnu jagavad tuntud fotograafid ja koolitajad Kaupo Kikkas, Kristian Kruuser, Annika Metsla, Aivar Pihelgas, Urmas Tartes ja Urmas Ääro. Kursus koosneb kaheksast 2,5-tunnisest loengust.

"Edasijõudnute fotokursus" algab mai esimesel nädalal ja kestab kokku seitse nädalat. Kõik lektorid on oma ala parimad meistrid ja praktiseerivad oma loengu teemadel ka reaalses elus. Kursusel on nii workshopi stiilis loengud, nagu fotostuudio, kus fotograaf Koshkin teeb reaalse moepildistamise sessiooni, koos sinna kõige juurde kuuluva ja kommentaaridega. Digifoto loengus töötleb Urmas Ääro ära reaalsed näidisfotod, alustades mustast materjalist lõpetades glamuurse trükivalmis lõpptulemusega. Kui ka arutlevad loengud, nagu sissejuhatus fotokunsti Heie Treililt.

Kohe, 15. märtsil, on algamas "Adobe Photoshopi baaskursus", mida juhendab Urmas Ääro. Baaskursus on puhtalt teoreetiline, mille käigus saavad oma teadmisi täiendada ja


Foto: Argo Argel

süsteemsemaks muuta nii algajad kui ka edasijõudnud. Eesmärgiks on seatud tööriistade toimemehhanismide ja kvaliteediohtude mõistmise, kuna heal tasemel tehtava töö eelduseks on iseseisev lähenemine igasse tekkivasse ülesandesse. Sellele järgneb "Adobe Photoshopi praktikum", kus on teemadeks portreefoto, tootefoto, fotomanipulatsioon ja fantaasiafoto aga ka RAW ning Photoshop Lightroom ja iga loeng kujutab endast omaette töötuba.

« Tagasi

« Arhiiv

Eelmine

Järgmine